Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253)

Код товару: С000008762
Фото: Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253)

Нема в наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253) - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фони або інші елементи фотототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон за ринковими розцінками? Щоб запросто підібрати Фон, скористайтеся зручною системою. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Savage. Якщо виникли під час вибору Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення заберіть у Ужгород без затримок.