Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253)

Код товару: С000008762
Фото: Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фони або інші аксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Savage. Якщо виникли при купівлі Savage Widetone True Blue 1,36x11м (75-1253) Запитайте наших професіоналів. Товари заберіть в Рівному максимально швидко.