
Ширококутний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню, настільки ж компактний, як і універсальний, NIKKOR Z 28mm f/2.8 від Nikon забезпечує комфортне широке поле зору, придатне для різних сфер застосування, від архітектури до пейзажів та вуличних об'єктів. Максимальна діафрагма f/2,8 дозволяє працювати при доступному освітленні та контролювати глибину різкості.
С точки зрения управления, система автофокусировки с двойным шаговым двигателем обеспечивает тихую и плавную фокусировку, которая полезна как для фото, так и для видеосъемки, а программируемое кольцо управления также можно настроить для интуитивной настройки различных параметров камеры и экспозиции.
- Широкоугольный объектив с постоянным фокусным расстоянием предназначен для беззеркальных камер Nikon формата FX с байонетом Z, а также может использоваться с моделями формата DX, где он обеспечивает фокусное расстояние, эквивалентное 42 мм.
 
- Максимальная диафрагма f/2,8 подходит для работы в доступных условиях освещения, а также способствует компактному форм-фактору.
 
- В оптичній схемі використовуються два асферичні елементи, які допомагають обмежити сферичні аберації та спотворення для досягнення високої різкості та точної візуалізації.
 
- Покриття антивідблиску пригнічує відблиски та ореоли для підвищення контрастності та точності кольору при роботі в умовах складного освітлення.
 
- Подвійні крокові двигуни забезпечують вражаюче плавну, безшумну та швидку роботу автофокусу, яка добре підходить як для фото, так і для відеозйомки. Також можлива постійна ручна корекція фокусування, і використовується конструкція внутрішнього фокусування, при якій під час фокусування переміщаються лише внутрішні групи лінз, щоб зберегти загальну довжину лінзи під час використання та забезпечити більш високу швидкість фокусування.
 
- Програмоване кільце керування за замовчуванням налаштоване на ручне фокусування, але його також можна використовувати для керування діафрагмою або компенсацією експозиції.
 
- Спеціалізований механізм електромагнітної діафрагми забезпечує більшу стабільність керування експозицією, що особливо корисно під час роботи з високою швидкістю серійної зйомки.
 
- Заокруглена семилепесткова діафрагма забезпечує приємну якість зображення не у фокусі, що дозволяє використовувати методи малої глибини різкості.
 
						


Nikon Z 28mm f/2.8 JMA105DA - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Об'єктиви А також інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Виберіть із пропозицій Об'єктив з хорошими знижками. Щоб швидко підібрати Об'єктив, за допомогою зручної навігації. Введіть: Nikon і перед вами з'явиться Об'єктиви Nikon. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Sigma. Якщо з'явилися при підборі Nikon Z 28mm f/2.8 JMA105DA Питання можна задати нашим фахівцям. Надсилання проводиться в Харкові якомога швидше.
| Фокусна відстань | 28мм | 
| Максимальна діафрагма | f/2.8 | 
| Мінімальна діафрагма | f/16 | 
| Кріплення об'єктиву | Nikon Z | 
| Покриття формату об'єктива | Повнокадровий | 
| Кут огляду | 75° | 
| Мінімальна відстань фокусування | 7,5"/19 см | 
| Максимальне збільшення | 0,2x | 
| Оптичний дизайн | 9 елементів у 8 групах | 
| Пелюсні діафрагми | 7, округлий | 
| Тип фокусу | Автофокус | 
| Стабілізація зображення | Ні | 
| Розмір фільтра | 52 мм (спереду) | 
| Розміри (ø x Д) | 2,8 х 1,7 дюйма / 70 х 43 мм | 
| Маса | 5,5 унцій / 155 г |