Nikon Z 135mm f/1.8 S Plena JMA303DA

Код товару: С000012324
Фото: Nikon Z 135mm f/1.8 S Plena JMA303DA

У наявності

Ціна: 112 541 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Бездоганне боке
Plena створює ідеально круглі кола боке навіть під час зйомки за значення f/1,8. У боке немає ефекту концентричних кіл або котячого ока, а також вам не потрібно хвилюватися про кольорові окантовки чи віньєтування.
 
 
Чудова роздільна здатність
Точкові джерела світла блищать у вигляді тонких закруглених точок, а потім розчиняються в плавному боке, яке зберігає свою круглу форму навіть у найвіддаленіших кутах кадру.
 
Байонет Z S-Line. Кращий.
Створений для досконалості, об’єктив Plena підносить оптичну досконалість S-Line до небачених досі висот. Від приголомшливої ​​різкості до ідеального боке – не зрівняється жоден інший об’єктив.
 
Чудовий захист від відблисків і контроль заднього підсвічування
Досконалість починається з контролю – об’єктив NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena з винятковою майстерністю справляється з дисперсією світла, усуваючи відблиски й залишаючи позаду відблиски об’єктива. Чіткість ваших зображень захопить подих глядача. Мезоаморфне покриття є найкращим покриттям проти відблиску Nikon. Воно усуває несподіване світло, що потрапляє як із діагонального, так і з вертикального напрямків, завдяки чому цей повнокадровий телеоб’єктив має повний контроль над ореолами й відблисками. Покриття ARNEO додатково зменшує ореоли та відблиски, спричинені вертикальним падінням світла на об’єктив. Якщо ви хочете зняти кадр із різким заднім освітленням, можете спрямувати фотокамеру просто на джерело світла. Зображення все одно буде максимально різким і чітким. Якщо ви створюєте нічні пейзажі, точкові джерела світла, як-от зірки та вогні міста, будуть круглими, різкими й чіткими.
 
  
 
Дивовижна деталізація. Захоплива роздільна здатність.
Сам характер Plena – це і є оптична досконалість. Вона стала можливою завдяки байонету Z і найвищій загальній роздільній здатності серед об’єктивів S-Line. Баланс точності та ефекту боке настільки чудово дотриманий, що ви створите зображення неперевершеної майстерності й глибини. Навіть на складному фоні дрібні деталі, як-от волосся чи пір’я, відтворюються з такою вражаючою чіткістю, кольором і контрастом, що їх можна майже відчути. Зірки й вогні міста виглядають як ідеально круглі відблиски без сагітальної коми та відблисків. Завдяки стисненню 135 мм виділення об’єктів на фотографіях і відео вражає. Зйомка з діафрагмою f/1,8 або зі зниженою діафрагмою – ви отримаєте неймовірно різкі деталі у фокусі, які можуть розчинитися в плавно розмитому м’якому фоні й боке переднього плану.
 
 
Майстерна оптична конструкція
Завдяки спеціалізованій оптиці та 11-пелюстковій закругленій діафрагмі об’єктив NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena справді єдиний у своєму роді. Фотографії чи відео – вони змінять ваші уявлення про можливості об’єктива 135 мм f/1,8. Складна оптична конструкція складається із 16 лінз у 14 групах. Завдяки великому байонету Z, що забезпечує оптимальну відстань між елементами, та 11 заокругленим пелюсткам діафрагми, які мінімізують дифракцію, аберації повністю пригнічуються за будь-якої діафрагми. Передові оптичні технології включають передню лінзу, яку виготовлено зі скла SR із високою дисперсією від Nikon, що протидіє хроматичній аберації, яку важко виправити, спеціально націлюючись на коротші хвилі. Асферична лінза коригує сагітальну кому й сферичні аберації, а також компенсує кривизну поля. Навіть із максимально відкритою діафрагмою за значення f/1,8 ви досягнете надзвичайної різкості, чіткого контрасту, чудової репродукції точкового джерела світла та ідеально округлого боке без помітних кольорових окантовок.
 
Швидке й ретельне автофокусування
Висока кількість пікселів не пробачає помилок. Точність має вирішальне значення, і середньофокусний телеоб’єктив NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena справляється зі всіма завданнями під час зйомки фото й відео завдяки незмінно точному автофокусуванню. Завдяки двом групам лінз із точною синхронізацією руху Plena швидко фокусується навіть за найбільшої діафрагми, де фокальна площина тонша. Швидке безперервне коригування забезпечує чіткість точки фокусування, водночас аберації, типові для телеоб’єктивів, усуваються на всіх відстанях фокусування: від близької відстані до безкінечності. З такою продуктивністю автофокусування для цього об’єктива немає надто великого полотна. Фіксуйте найдрібніші деталі. Будь-яка діафрагма, будь-яке освітлення: ви можете виокремити об’єкт із кришталевою різкістю на тлі неземного боке, яке об’єктив Plena так ідеально передає.
 
 
Висока освітленість на краях зображення навіть за діафрагми f/1,8
Байонет Nikon Z відкриває нові можливості для оптичної конструкції, і Plena використовує їх усі, щоб забезпечити яскравість на краях зображення, яка перевершує будь-які інші об’єктиви S-Line під час зйомки з максимально відкритою діафрагмою. Коротша відстань між фланцем об’єктива та фокальною площиною, яку забезпечує байонет Z, дає змогу розміщувати великі лінзи ззаду, щоб вони могли пропускати більше світла на датчик. А широкий внутрішній діаметр забезпечує природне переміщення світла, коли воно проходить через лінзу до датчика. У поєднанні з неймовірною загальною роздільною здатністю Plena, об’єктив не зменшує освітленість на краях зображення, зберігаючи ідеальну яскравість у всьому кадрі.
 
 
 
 
 

Nikon Z 135mm f/1.8 S Plena JMA303DA - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас інтернет магазин abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Об'єктив З вигодами? Щоб правильно вибрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Nikon і Ви побачите список з Об'єктиви Nikon. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Fujifilm. Виникли при виборі Nikon Z 135mm f/1.8 S Plena JMA303DA Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Доставка проводиться Дніпродзержинське у мінімальні терміни.

Тип об'єктива Телеоб'єктив
Формат Повний кадр
Байонет Nikon Z
фокусування Автофокус
Фокусна відстань 135 мм
Мінімальна дистанція фокусування 0.82 м
Світлосила f/1.8
Тип мотора Лінійний двигун
Оптична схема 16 елементів в 14 групах
Стабілізатор зображення Ні
Пило-вологозахист Так
Внутрішнє фокусування Ні
Діаметр фільтра 82 мм
Комплектація Объектив Nikon Z 135mm f/1.8 S Plena
Передняя крышка для объектива LC-82B
Задняя крышка для объектива LF-1
Бленда HB-108
Чехол CL-C2
Розміри 98 x 139.5 мм
Вага 995 г