Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor JAA132DA

Код товару: С000001854
Фото: Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor JAA132DA

У наявності

Ціна: 6 618 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фотооб'єктив Nikon 35mm f1,8G AF-S DX Nikkor

 Помірно ширококутний об'єктив з фокусною відстанню 35мм та максимальною діафрагмою 1.8 виробництва японської компанії Нікон призначений для використання з фотокамерами DX, об'єктив Nikon 35mm f 1, 8G AF - S DX Nikkor (Нікон 35 мм 1.8 Ніккор) оптимальний для застосування при порці приміщенні, а також в умовах складного освітлення, підходить для зйомок на природі, фотопрогулянок містом. Може використовуватися для макрозйомки із застосуванням подовжувальних кілець.

Перевагами об'єктиву Nikon AF S 35mm F1,8 DX Nikkor є:

 • невисока ціна;
 • гарна якість зображення;
 • легка вага та компактні габарити;
 • гарна деталізація;
 • безшумне та швидке автофокусування, для чого використовується ультразвуковий привід SWM;
 • універсальність - можливість використання у різних умовах для зйомок різного виду;
 • відмінні результати навіть при зйомці в сутінках та при поганому освітленні;
 • широка діафрагма;
 • високоякісна оптика;
 • гарна світлосила;
 • 35 мм фокусної відстані дозволяє знімати з різних кутів огляду.

Дана модель об'єктиву має фіксовану фокусну відстань, яка становить 35мм, що дозволяє отримувати фото з високою деталізацією та якістю. Пристрій фотооб'єктиву з фіксованою фокусною відстанню простіший, ніж у зум-об'єктивів, в даній моделі використовується 8 лінз, об'єднаних у шість груп, у тому числі асферична лінза.

Особливості фотооб'єктиву Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor

 Об'єктив Nikon 35mm f/1.8G AFS DX Nikkor Нікон 35мм призначений для використання з аматорськими фотоапаратами, позначення DX свідчить про те, що він не підходить для повнокадрових матриць FX-формату. Саме цей фактор визначає діаметр лінз, масу та ціну фотооб'єктива.

Дана модель відрізняється гарною якістю складання, вона надійна та міцна. При фокусуванні рухається тільки задня лінза, завдяки чому забезпечується захист від попадання всередину пилу та вологи, нерухомість зовнішніх лінз дає можливість встановлювати різні фільтри (поляризаційні та градієнтні). Корпус виробу виконаний із пластику, байонет – металевий. Завдяки цим факторам пристрій має вагу всього близько 200 гр, що є оптимальним для тривалих зйомок або подорожей.

Діафрагма має сім пелюсток, мінімальна діафрагма становить f/22, а максимальна – f/1.8. Об'єктив показує хорошу різкість при різній діафрагмі, для створення розмитого фону можна знімати з широкою діафрагмою при невеликій глибині різкості.

З усього вищесказаного можна дійти невтішного висновку, що Nikon 35 mm f1,8 AFS DX Nikkor - універсальний класичний фотооб'єктив, недорогий, міцний і легкий, який підходить як для зйомок у студії, приміщенні, так і для зйомки пейзажів, міської зйомки, роботи з портретом . Недоліком даної моделі можна назвати невелику дисторсію - геометричні викривлення об'єктів, спотворення ліній, що з'являються в процесі формування зображень, яка легко виправляється за допомогою будь-якого графічного редактора. Ця модель стане кращим вибором для фотографа-початківця.

Купити об'єктив Nikon AF S DX Nikkor 35mm f 1.8 G

Інтернет-магазин ABC Фото (Україна) пропонує широкий вибір сучасної фототехніки: у нас можна купити за оптимальною ціною фотоапарати, відеокамери, фотопринтери, оптику для сучасних камер, штативи та інші фотоаксесуари. Вибрати та купити об'єктив бренду Нікон для професійного чи аматорського застосування у нашому магазині можна швидко та легко. При необхідності, наші співробітники поінформують вас про переваги та недоліки будь-якої моделі об'єктива, допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням призначення пристрою та його сумісності з камерою. Ви можете зв'язатися з ними за вказаним номером телефону.

Оперативна доставка проводиться у короткий термін транспортною компанією по всіх містах України адресно або на відділення, у Києві та Дніпрі можна забрати замовлення самостійно з наших магазинів. Обмін та повернення фототехніки здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Вся продукція має гарантію якості від виробника.

Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor JAA132DA - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Об'єктив за собівартістю. Щоб правильно вибрати Об'єктив, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Nikon і Ви побачите доступні для замовлення Об'єктиви Nikon. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Laowa. Виникли при виборі Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor JAA132DA Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлену продукцію можна отримати в Кременчуці в необхідні терміни.

Фокусна відстань
35 мм
Максимальна діафрагма
f/1,8
Мінімальна діафрагма
f/22
Конструкція об'єктива
8 елементів у 6 групах (включаючи 1 асферичну лінзу)
Кут зору
44°
Мінімальна відстань фокусування
0,3 м
Максимальний коефіцієнт відтворення
0,16-кратний
Число пелюсток діафрагми
7 (округлені)
Установчий розмір фільтра
52 мм
Діаметр х довжина (відстань від байонету об'єктива)
Прибл. 70 x 52,5 мм
Вага
Прибл. 200 г
Приладдя в комплекті
Передня захисна кришка об'єктива LC-52 діаметром 52 мм (замикається), задня захисна кришка об'єктива LF-1, байонетна бленда HB-46, м'який чохол для об'єктива CL-0913