Savage Widetone Chestnut 2,72x11м (16-12)

Код товару: С000004946
Фото: Savage Widetone Chestnut 2,72x11м (16-12)

У наявності

Ціна: 3 350 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Chestnut 2,72x11м (16-12) - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фони та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Фон за доступною ціною. Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не думати про якість товарів. Товари, які можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Savage. Виникли при виборі Savage Widetone Chestnut 2,72x11м (16-12) Запитайте наших фахівців. Замовлення заберіть у Запоріжжі без затримок.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Chestnut (№12)
Розмір
2,72x11м