Savage Widetone Holly 1,36x11м (35-1253)

Код товару: С000008720
Фото: Savage Widetone Holly 1,36x11м (35-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

        
 
 
Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.
 

Savage Widetone Holly 1,36x11м (35-1253) - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фони фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Фон З вигодами для себе? Щоб простіше було підібрати Фон, за допомогою фільтрів. Введіть: Savage і перед вами будуть Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Falcon. Виникли при замовленні Savage Widetone Holly 1,36x11м (35-1253) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлену продукцію можна отримати в Броварах максимально швидко.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Holly (№35)
Розмір
1,36x11м