Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253)

Код товару: С000007413
Фото: Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253) - в електронному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фони фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фон за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на вибір Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і Вам будуть показані всі Фони Savage. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не переживати. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі фірми, наприклад Falcon. З'явилися під час замовлення Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253) Запитайте нашого менеджера. Замовлення заберіть у Кропивницькому якомога швидше.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Beige (№25)
Розмір
1,36x11м