Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253)

Код товару: С000007413
Фото: Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253) - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Фони фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фон за прийнятною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фон, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Savage і Вам будуть показані всі Фони Savage. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Savage. Якщо з'явилися при купівлі Savage Widetone Beige 1,36x11м (25-1253) Питання можна поставити нашому фахівцю. Надсилання проводиться в Харкові в швидкі терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Beige (№25)
Розмір
1,36x11м