Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253)

Код товару: С000004947
Фото: Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

 

Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253) - в каталозі АВС Фото. Якщо потрібно купити Фони або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Фон за гарною ціною? Щоб легко було підібрати Фон, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Savage. Якщо з'явилися при підборі Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Краматорську в необхідні терміни.

 

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Fashion Gray (№56)
Розмір
1,36x11м