Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253)

Код товару: С000004947
Фото: Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

 

Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253) - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фони А також інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Фон за вигідною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і Ви побачите всі необхідні Фони Savage. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не думати про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Savage. Якщо з'явилися при підборі Savage Widetone Fashion Gray 1,36x11м (56-1253) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Відправляємо продукцію в Білій Церкві найшвидше.

 

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Fashion Gray (№56)
Розмір
1,36x11м