Savage Widetone Storм Gray 1,36x11м (70-1253)

Код товару: С000004955
Фото: Savage Widetone Storм Gray 1,36x11м  (70-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Storм Gray 1,36x11м (70-1253) - в інет-маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Фони А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн магазин abcphoto. З каталогу підберіть Фон за собівартістю. Щоб легко підібрати Фон, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі виробники, наприклад Savage. Якщо з'явилися при купівлі Savage Widetone Storм Gray 1,36x11м (70-1253) Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Тернополі в потрібні терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Storm Gray (№70)
Розмір
1,36x11м