Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057)

Код товару: С000008806
Фото: Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057)

У наявності

Ціна: 7 091 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

    

Savage Aged Brick – підлогове тло з цілісного полотна зносостійкого поліестеру для студійної зйомки. Краї фону прострочені подвійною нейлоновою ниткою.

Головна особливість цього фону – понад реалістичний малюнок, який точно передає не тільки колір, але й фактуру брукованої доріжки. По ньому приємно ходити, він не ковзає та довговічний.

Фон  Savage Floor Drops Rustic Pavers  зроблений з якісного та міцного матеріалу, з якого можна сміливо зчищати будь-які забруднення, у тому числі за допомогою миючих засобів. Також це підлогове тло можна використовувати як звичайне.

Фон серії Savage Aged Brick буде чудовим доповненням до реалізації творчих ідей.

 

Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057) - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фони або інші елементи фотототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фон з хорошими знижками. Щоб максимально просто підібрати Фон, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Savage і перед вами будуть Фони Savage. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Savage. Виникли при замовленні Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057) Запитайте наших фахівців. Замовлення заберіть у Чернівцях без затримок.

Виробник
Savage
Тип фону
підлогове тло з поліестеру
Колір фону Коричневий (Rustic Pavers)
Розмір
1.52 x 2.13m