Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057)

Код товару: С000008806
Фото: Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057)

У наявності

Ціна: 7 091 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

    

Savage Aged Brick – підлогове тло з цілісного полотна зносостійкого поліестеру для студійної зйомки. Краї фону прострочені подвійною нейлоновою ниткою.

Головна особливість цього фону – понад реалістичний малюнок, який точно передає не тільки колір, але й фактуру брукованої доріжки. По ньому приємно ходити, він не ковзає та довговічний.

Фон  Savage Floor Drops Rustic Pavers  зроблений з якісного та міцного матеріалу, з якого можна сміливо зчищати будь-які забруднення, у тому числі за допомогою миючих засобів. Також це підлогове тло можна використовувати як звичайне.

Фон серії Savage Aged Brick буде чудовим доповненням до реалізації творчих ідей.

 

Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057) - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фони або інші аксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. З каталогу виберіть Фон вигідно? Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. В якості товарів сумнівів бути не може Вироби, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. З'явилися під час замовлення Savage Floor Drops Rustic Pavers 1,52x2,13м (FD13057) Запитайте наших професійних менеджерів. Товар можна отримати в Кам'янець-Подільському своєчасно.

Виробник
Savage
Тип фону
підлогове тло з поліестеру
Колір фону Коричневий (Rustic Pavers)
Розмір
1.52 x 2.13m