Savage Widetone Cocoa 1,36x11м (80-1253)

Код товару: С000008765
Фото: Savage Widetone Cocoa 1,36x11м (80-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Cocoa 1,36x11м (80-1253) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Фони А також інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон за гарною ціною? Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і Ви побачите доступні для замовлення Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксесуари з нашого каталогу випускають відомі фірми, наприклад Savage. Якщо виникли під час вибору Savage Widetone Cocoa 1,36x11м (80-1253) Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення заберіть у Одесі без затримок.