Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253)

Код товару: С000008740
Фото: Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фони А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фон з хорошими знижками. Щоб правильно підібрати Фон, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Savage. Якщо з'явилися при купівлі Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Україні найшвидше.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Sky Blue (№02)
Розмір
1,36x11м