Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253)

Код товару: С000008740
Фото: Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фони А також інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон З вигодами? Щоб не витрачати час на вибір Фон, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Як товари можна бути впевненими. Товари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Savage. Виникли при підборі Savage Widetone Sky Blue 1,36x11м (2-1253) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Краматорську у стислі строки.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Sky Blue (№02)
Розмір
1,36x11м