Savage Widetone Sky Blue 2,72x11м (2-12)

Код товару: С000008772
Фото: Savage Widetone Sky Blue 2,72x11м (2-12)

У наявності

Ціна: 3 190 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Sky Blue 2,72x11м (2-12) - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фони А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет АВС Фото. З асортименту підберіть Фон за доступною ціною. Щоб швидко підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і перед вами будуть Фони Savage. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Savage. Виникли при виборі Savage Widetone Sky Blue 2,72x11м (2-12) Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення можна забрати в Запоріжжі в необхідні терміни.