Savage Widetone Focus Gray 1,36x11м (60-1253)

Код товару: С000004949
Фото: Savage Widetone Focus Gray 1,36x11м (60-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Focus Gray 1,36x11м (60-1253) - в інет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фони або інші фототовари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фон за вигідною ціною? Щоб точно підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і Вам будуть показані всі Фони Savage. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Savage. Якщо виникли під час вибору Savage Widetone Focus Gray 1,36x11м (60-1253) Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Полтаві в необхідні терміни.