Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x3,65м (V46-0512)

Код товару: С000008813
Фото: Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x3,65м (V46-0512)

У наявності

Ціна: 4 490 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Infinity Vinyl – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

 

Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x3,65м (V46-0512) - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фони А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фон за собівартістю. Щоб легко було підібрати Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і Вам будуть запропоновані різні Фони Savage. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Savage. З'явилися при виборі Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x3,65м (V46-0512) Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Доставка проводиться Івано-Франківську без затримок.

Виробник
Savage
Тип фону
вініловий
Колір фону Chroма Green (V46)
Розмір
1,52x3,65м