Savage Widetone Focus Gray 2,72x11м (60-12)

Код товару: С000004948
Фото: Savage Widetone Focus Gray 2,72x11м (60-12)

У наявності

Ціна: 3 350 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

 

Savage Widetone Focus Gray 2,72x11м (60-12) - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Фони або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Фон за доступною ціною. Щоб швидко підібрати Фон, за допомогою фільтрів. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при виборі Savage Widetone Focus Gray 2,72x11м (60-12) Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототовари можна отримати в Івано-Франківську в потрібні терміни.

 

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Focus Gray (№60)
Розмір
2,72x11м