Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 2,74x6,09м (V46-0920)

Код товару: С000008815
Фото: Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 2,74x6,09м (V46-0920)

У наявності

Ціна: 16 990 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Infinity Vinyl – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

 

Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 2,74x6,09м (V46-0920) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фони або інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фон за собівартістю. Щоб швидко підібрати Фон, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Savage і Вам будуть показані всі Фони Savage. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Falcon. Виникли при замовленні Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 2,74x6,09м (V46-0920) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Надсилання проводиться в Одесі у стислі строки.

Виробник
Savage
Тип фону
вініловий
Колір фону Chroма Green (V46)
Розмір
2,74x6,09м