Savage Widetone Ruby 1,36x11м (67-1253)

Код товару: С000008760
Фото: Savage Widetone Ruby 1,36x11м (67-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Ruby 1,36x11м (67-1253) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фони А також інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон за вигідною ціною? Щоб легко було підібрати Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не переживати. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Savage. Виникли при покупці Savage Widetone Ruby 1,36x11м (67-1253) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Рівному у мінімальні терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Ruby (№67)
Розмір
1,36x11м