Nikon Z 28mm f/2.8 JMA105DA

Код товару: С000011095
Фото: Nikon Z 28mm f/2.8 JMA105DA

У наявності

Ціна: 11 528 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

       

Ширококутний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню, настільки ж компактний, як і універсальний,  NIKKOR Z 28mm f/2.8  від  Nikon  забезпечує комфортне широке поле зору, придатне для різних сфер застосування, від архітектури до пейзажів та вуличних об'єктів. Максимальна діафрагма f/2,8 дозволяє працювати при доступному освітленні та контролювати глибину різкості.

С точки зрения управления, система автофокусировки с двойным шаговым двигателем обеспечивает тихую и плавную фокусировку, которая полезна как для фото, так и для видеосъемки, а программируемое кольцо управления также можно настроить для интуитивной настройки различных параметров камеры и экспозиции.

 • Широкоугольный объектив с постоянным фокусным расстоянием предназначен для беззеркальных камер Nikon формата FX с байонетом Z, а также может использоваться с моделями формата DX, где он обеспечивает фокусное расстояние, эквивалентное 42 мм.
 • Максимальная диафрагма f/2,8 подходит для работы в доступных условиях освещения, а также способствует компактному форм-фактору.
 • В оптичній схемі використовуються два асферичні елементи, які допомагають обмежити сферичні аберації та спотворення для досягнення високої різкості та точної візуалізації.
 • Покриття антивідблиску пригнічує відблиски та ореоли для підвищення контрастності та точності кольору при роботі в умовах складного освітлення.
 • Подвійні крокові двигуни забезпечують вражаюче плавну, безшумну та швидку роботу автофокусу, яка добре підходить як для фото, так і для відеозйомки. Також можлива постійна ручна корекція фокусування, і використовується конструкція внутрішнього фокусування, при якій під час фокусування переміщаються лише внутрішні групи лінз, щоб зберегти загальну довжину лінзи під час використання та забезпечити більш високу швидкість фокусування.
 • Програмоване кільце керування за замовчуванням налаштоване на ручне фокусування, але його також можна використовувати для керування діафрагмою або компенсацією експозиції.
 • Спеціалізований механізм електромагнітної діафрагми забезпечує більшу стабільність керування експозицією, що особливо корисно під час роботи з високою швидкістю серійної зйомки.
 • Заокруглена семилепесткова діафрагма забезпечує приємну якість зображення не у фокусі, що дозволяє використовувати методи малої глибини різкості.

 

 

 

 

Nikon Z 28mm f/2.8 JMA105DA - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Об'єктив зі знижками? Щоб запросто підібрати Об'єктив, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Nikon І Ви побачите перелік з Об'єктиви Nikon. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Panasonic. З'явилися при покупці Nikon Z 28mm f/2.8 JMA105DA Запитайте наших професіоналів. Надсилання проводиться в Чернівцях у стислі строки.

Фокусна відстань 28мм
Максимальна діафрагма f/2.8
Мінімальна діафрагма f/16
Кріплення об'єктиву Nikon Z
Покриття формату об'єктива Повнокадровий
Кут огляду 75°
Мінімальна відстань фокусування 7,5"/19 см
Максимальне збільшення 0,2x
Оптичний дизайн 9 елементів у 8 групах
Пелюсні діафрагми 7, округлий
Тип фокусу Автофокус
Стабілізація зображення Ні
Розмір фільтра 52 мм (спереду)
Розміри (ø x Д) 2,8 х 1,7 дюйма / 70 х 43 мм
Маса 5,5 унцій / 155 г