Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x2,13м (V46-0507)

Код товару: С000004910
Фото: Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x2,13м (V46-0507)

У наявності

Ціна: 2 790 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Infinity Vinyl – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x2,13м (V46-0507) - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фони або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Фон за бюджетною ціною? Щоб простіше було підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. Виникли при виборі Savage Infinity Vinyl Chroмa Green 1,52x2,13м (V46-0507) Запитайте наших професійних менеджерів. Доставка проводиться Кременчуці у мінімальні терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
вініловий
Колір фону Chroма Green (V46)
Розмір
1.52 x 2.13m