Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м (12-1253)

Код товару: С000004956
Фото: Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м  (12-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м (12-1253) - на сайті магазину АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фони або інші елементи фотототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Фон зі знижками? Щоб правильно підібрати Фон, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Savage і перед вами з'явиться Фони Savage. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Falcon. З'явилися при покупці Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м (12-1253) Запитайте нашого менеджера. Замовлену продукцію можна отримати в Хмельницькому найшвидше.