Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м (12-1253)

Код товару: С000004956
Фото: Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м  (12-1253)

Нема в наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м (12-1253) - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Фони або інші аксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фон зі знижками? Щоб не витрачати час на вибір Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і перед вами з'явиться Фони Savage. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими компаніями, наприклад . З'явилися під час підбору Savage Widetone Studio Gray 1,36x11м (12-1253) Питання можна прояснити у наших фахівців. Фототехніку отримаєте Нікополі у мінімальні терміни.