Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м (12-12)

Код товару: С000004962
Фото: Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м  (12-12)

У наявності

Ціна: 3 090 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м (12-12) - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фони А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фон за ринковими розцінками? Щоб точно підібрати Фон, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Savage. З'явилися при виборі Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м (12-12) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна отримати Києві у стислі строки.