Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м (12-12)

Код товару: С000004962
Фото: Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м  (12-12)

У наявності

Ціна: 3 090 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м (12-12) - в інет-магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Фони або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон З вигодами? Щоб правильно підібрати Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фони Savage. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при виборі Savage Widetone Studio Gray 2,72x11м (12-12) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилку отримаєте Рівному у стислі строки.