Savage Widetone Tech Green 1,36x11м (46-1253)

Код товару: С000004958
Фото: Savage Widetone Tech Green 1,36x11м  (46-1253)

У наявності

Ціна: 1 550 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

 

Savage Widetone Tech Green 1,36x11м (46-1253) - на сайті магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Фони А також інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Фон за низькою ціною? Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Falcon. Якщо виникли під час вибору Savage Widetone Tech Green 1,36x11м (46-1253) Запитайте нашого менеджера. Замовлення можна отримати Каменському в швидкі терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Tech Green (№46)
Розмір
1,36x11м