Savage Widetone Super White 1,36x11м (1-1253)

Код товару: С000007410
Фото: Savage Widetone Super White  1,36x11м  (1-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Super White 1,36x11м (1-1253) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фони або інші аксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Фон зі знижками? Щоб максимально просто вибрати Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад . Виникли при покупці Savage Widetone Super White 1,36x11м (1-1253) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Краматорську у мінімальні терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Super White (№01)
Розмір
1,36x11м