Savage Infinity Vinylмatte Black 2,43x3,04м (V20-0810)

Код товару: С000008812
Фото: Savage Infinity Vinylмatte Black 2,43x3,04м (V20-0810)

У наявності

Ціна: 9 690 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Infinity Vinyl  – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

 

Savage Infinity Vinylмatte Black 2,43x3,04м (V20-0810) - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фони фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон за економною ціною? Щоб простіше було підібрати Фон, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Savage і перед вами будуть Фони Savage. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Не варто сумніватися як товари. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими виробниками, наприклад Savage. З'явилися при виборі Savage Infinity Vinylмatte Black 2,43x3,04м (V20-0810) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення можна отримати Києві у стислі строки.

Виробник
Savage
Тип фону
вініловий
Колір фону Black (V20)
Розмір
2,43x3,04м