Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x3,65м (V01-0512)

Код товару: С000008808
Фото: Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x3,65м (V01-0512)

У наявності

Ціна: 4 490 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Infinity Vinyl – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

 

Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x3,65м (V01-0512) - на сайті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фони А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фон З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на вибір Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і перед вами з'явиться все Фони Savage. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Savage. Якщо виникли під час підбору Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x3,65м (V01-0512) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Посилання прийде в Рівному в необхідні терміни.