Savage Widetone Criмson 2,72x11м (6-12)

Код товару: С000008787
Фото: Savage Widetone Criмson 2,72x11м (6-12)

Нема в наявності

Ціна: 3 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Criмson 2,72x11м (6-12) - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Фони або інші елементи фотототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Фон, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Savage і перед вами з'явиться все Фони Savage. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Falcon. Якщо виникли під час підбору Savage Widetone Criмson 2,72x11м (6-12) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товари отримаєте Рівному в потрібні терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Crimson (№06)
Розмір
2,72x11м