Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253)

Код товару: С000008763
Фото: Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253) - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фони А також інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto. Виберіть із пропозицій Фон за низькою ціною? Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і Вам будуть запропоновані різні Фони Savage. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Falcon. Виникли при підборі Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253) Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари можна забрати в Ужгород в необхідні терміни.