Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253)

Код товару: С000008763
Фото: Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253) - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фони та інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон на вигідних умовах. Щоб не витрачати час на підбір Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при виборі Savage Widetoneмocha 1,36x11м (76-1253) Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Каменському в швидкі терміни.