Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253)

Код товару: С000008754
Фото: Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253) - в інет-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фони або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фон З вигодами? Щоб легко підібрати Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і Ви побачите всі необхідні Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Falcon. Виникли при виборі Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253) Запитайте наших професіоналів. Товар можна отримати в Луцьку у мінімальні терміни.