Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253)

Код товару: С000008754
Фото: Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253) - на надійному сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Фони або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон вигідно? Щоб правильно підібрати Фон, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Savage і Вам будуть показані всі Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Не варто сумніватися як товари. Товари, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Savage. Якщо виникли при купівлі Savage Widetone Pecan 1,36x11м (53-1253) Запитайте наших професійних менеджерів. Товари заберіть в Україні без затримок.