Savage Widetone Pure White 1,36x11м (66-1253)

Код товару: С000008759
Фото: Savage Widetone Pure White 1,36x11м (66-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Pure White 1,36x11м (66-1253) - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фони фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон з хорошими знижками. Щоб легко підібрати Фон, за допомогою фільтрів. Введіть: Savage І Ви побачите перелік з Фони Savage. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Savage. З'явилися при виборі Savage Widetone Pure White 1,36x11м (66-1253) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Костянтинівці якомога швидше.